68PR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 68PR200LF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 68PR200LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 68PR200LF
Številka dela 68PR200LF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67366 pcs Podatkovni list 68PR200LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.435" x 0.375" Face x 0.245" H (11.05mm x 9.53mm x 6.22mm)
Serija 68 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment