68WFR20KLFAP
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 68WFR20KLFAP
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 68WFR20KLFAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 68WFR20KLFAP
Številka dela 68WFR20KLFAP Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64618 pcs Podatkovni list 68WFR20KLFAP.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.245" Face x 0.435" H (9.53mm x 6.22mm x 11.05mm)
Serija 68 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment