6983R10KBLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6983R10KBLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP
Podatkovni listi: 6983R10KBLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 6983R10KBLF
Številka dela 6983R10KBLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5006 pcs Podatkovni list 6983R10KBLF.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 16-DIP Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
Serija 698 Resistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Ratio Matching Resistor ±0.1% Odpornost (Ohms) 10k
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 698-3-R10KBLF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.170" (4.32mm) natančen opis 10k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm)