7216R2KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7216R2KL.25
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 7216R2KL.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7216R2KL.25
Številka dela 7216R2KL.25 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1335 pcs Podatkovni list 7216R2KL.25.pdf
Toleranca ±3% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Taper Linear
Serija 7200 Rotacija 3600°
Odporen material Wirewound Odpornost (Ohms) 2k
Moč (Watts) 2W Število obratov 10
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.812" (20.63mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
7216R1KL.25
7216R1KL.25
Proizvajalci: BI Technologies / TT Electronics
Opis: POTENTIOMETER
Na zalogi: 1448 pcs
Prenesi: 7216R1KL.25.pdf
RFQ
7216R25L.25
7216R25L.25
Opis: POTENTIOMETER
Na zalogi: 1239 pcs
Prenesi: 7216R25L.25.pdf
RFQ
7216R50L.25
7216R50L.25
Prenesi: 7216R50L.25.pdf
7216R500L.25
7216R500L.25
Prenesi: 7216R500L.25.pdf
7216R10KL.25
7216R10KL.25
Prenesi: 7216R10KL.25.pdf
7216R10L.25
7216R10L.25
Prenesi: 7216R10L.25.pdf
7216R50KL.25
7216R50KL.25
Prenesi: 7216R50KL.25.pdf
72176 TOMATO RED 7/16
72176 TOMATO RED 7/16"X150'
Proizvajalci: 3M
Opis: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Prenesi:
7216R20KL.25
7216R20KL.25
Prenesi: 7216R20KL.25.pdf
7216R200L.25
7216R200L.25
Prenesi: 7216R200L.25.pdf
7216R5KL.25
7216R5KL.25
Opis: POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Prenesi: 7216R5KL.25.pdf
7217
Proizvajalci: Lumberg Automation
Opis: RST 4-RKWT 4-500/2 M
Prenesi:
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika