7246R1KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7246R1KL.25
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 7246R1KL.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7246R1KL.25
Številka dela 7246R1KL.25 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1264 pcs Podatkovni list 7246R1KL.25.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Taper Linear
Serija 7246 Rotacija 3600°
Odporen material Wirewound Odpornost (Ohms) 1k
Moč (Watts) 2W Število obratov 10
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.811" (20.60mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)