7286R50KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
7286R50KL.25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7286R50KL.25
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POT 50K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Podatkovni listi: 7286R50KL.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7286R50KL.25
Številka dela 7286R50KL.25 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POT 50K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9663 pcs Podatkovni list 7286R50KL.25.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.874" Dia x 0.752" H (22.20mm x 19.10mm) Serija 7280
Rotacija 3600° Odporen material Wirewound
Odpornost (Ohms) 50k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Druga imena 7286R50KL25
Število obratov 10 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.812" (20.63mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
7286R5KL.25
7286R5KL.25
Proizvajalci: BI Technologies / TT Electronics
Opis: POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR