72PTR200KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 72PTR200KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 72PTR200KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 72PTR200KLF
Številka dela 72PTR200KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61896 pcs Podatkovni list 72PTR200KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Serija 72 Odporen material Cermet
Odpornost 200 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment