72XR500KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 72XR500KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 72XR500KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 72XR500KLF
Številka dela 72XR500KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86302 pcs Podatkovni list 72XR500KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.187" Face x 0.386" H (9.53mm x 4.75mm x 9.80mm)
Serija 72 Odporen material Cermet
Odpornost 500 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment