82PAR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 82PAR200LF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 82PAR200LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 82PAR200LF
Številka dela 82PAR200LF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38063 pcs Podatkovni list 82PAR200LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.280" x 0.184" Face x 0.360" H (7.11mm x 4.67mm x 9.14mm)
Serija 82 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment