84PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 84PR100LF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Podatkovni listi: 84PR100LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 84PR100LF
Številka dela 84PR100LF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43840 pcs Podatkovni list 84PR100LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija -
Serija 84 Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Število obratov 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
84PR100LFTR
84PR100LFTR
Proizvajalci: BI Technologies / TT Electronics
Opis: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE