84XR100LFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 84XR100LFTR
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Podatkovni listi: 84XR100LFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 84XR100LFTR
Številka dela 84XR100LFTR Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54509 pcs Podatkovni list 84XR100LFTR.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.290" x 0.250" Face x 0.295" H (7.37mm x 6.35mm x 7.49mm)
Serija 84 Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število obratov 12
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment