84XR20KLFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 84XR20KLFTR
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
Podatkovni listi: 84XR20KLFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 84XR20KLFTR
Številka dela 84XR20KLFTR Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43100 pcs Podatkovni list 84XR20KLFTR.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.290" x 0.250" Face x 0.295" H (7.37mm x 6.35mm x 7.49mm)
Serija 84 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število obratov 12
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
84XR200LF
84XR200LF
Proizvajalci: BI Technologies / TT Electronics
Opis: TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Na zalogi: 49997 pcs
Prenesi: 84XR200LF.pdf
RFQ
84XR20KLF
84XR20KLF
Opis: TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE