89PHR10KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 89PHR10KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 89PHR10KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 89PHR10KLF
Številka dela 89PHR10KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47143 pcs Podatkovni list 89PHR10KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.340" H (20.57mm x 4.83mm x 8.64mm)
Serija 89 Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment