91BR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 91BR100LF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 91BR100LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 91BR100LF
Številka dela 91BR100LF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97306 pcs Podatkovni list 91BR100LF.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.385" x 0.375" Face x 0.280" H (9.78mm x 9.53mm x 7.11mm)
Serija 91 Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment