91VR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 91VR100KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 91VR100KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 91VR100KLF
Številka dela 91VR100KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99213 pcs Podatkovni list 91VR100KLF.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.402" x 0.375" Face x 0.385" H (10.20mm x 9.53mm x 9.78mm)
Serija 91 Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment