P092P-FC30AR50K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P092P-FC30AR50K
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: P092P-FC30AR50K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P092P-FC30AR50K
Številka dela P092P-FC30AR50K Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33008 pcs Podatkovni list P092P-FC30AR50K.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins, Board Locks
Temperaturni koeficient - Taper Logarithmic
Serija P09x Rotacija 300°
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 50k
Moč (Watts) 0.025W, 1/40W Število obratov 1
Število tolp 2 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 50k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.025W, 1/40W PC Pins, Board Locks Bushing Thread M7 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 1.181" (30.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)