P160KN-0EC15A5K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P160KN-0EC15A5K
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: P160KN-0EC15A5K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P160KN-0EC15A5K
Številka dela P160KN-0EC15A5K Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131743 pcs Podatkovni list P160KN-0EC15A5K.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient - Taper Logarithmic
Serija P160 Rotacija 300°
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 5k
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.1W, 1/10W PC Pins Bushing Thread M7 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.591" (15.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)