P261P-S2AS1CB20K
pregled izdelka
Številka dela: P261P-S2AS1CB20K
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: P261P-S2AS1CB20K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P261P-S2AS1CB20K
Številka dela P261P-S2AS1CB20K Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14367 pcs Podatkovni list P261P-S2AS1CB20K.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Serija P261 Rotacija 295°
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 20k
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Število obratov 1
Število tolp 2 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 20k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W Solder Lug Bushing Thread 1/4-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.472" (12.00mm)
Premer aktuatorja 0.126" (3.20mm)