P261S-D2AF3CB10K
pregled izdelka
Številka dela: P261S-D2AF3CB10K
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: P261S-D2AF3CB10K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P261S-D2AF3CB10K
Številka dela P261S-D2AF3CB10K Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14871 pcs Podatkovni list P261S-D2AF3CB10K.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Serija P261 Rotacija 295°
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 10k
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Število obratov 1
Število tolp 2 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPDT 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W Solder Lug Bushing Thread 1/4-32
Vgrajen stikalo Rotary, SPDT Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 0.787" (20.00mm)
Premer aktuatorja 0.126" (3.20mm)