P270-SS22R2K5
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P270-SS22R2K5
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: P270-SS22R2K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P270-SS22R2K5
Številka dela P270-SS22R2K5 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10875 pcs Podatkovni list P270-SS22R2K5.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Serija P270 Rotacija 312°
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 2.5k
Moč (Watts) 2W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.875" (22.23mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)