PS45M-1MD2LR20K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PS45M-1MD2LR20K
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka SLIDE POT 20KOHM 0.125W TOP 45MM
Podatkovni listi: PS45M-1MD2LR20K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PS45M-1MD2LR20K
Številka dela PS45M-1MD2LR20K Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis SLIDE POT 20KOHM 0.125W TOP 45MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76558 pcs Podatkovni list PS45M-1MD2LR20K.pdf
Razpon potovanj 45mm Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm) Serija PSxxM
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta faderja Dual
natančen opis 20 kOhms 0.125W, 1/8W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Vrsta prilagajanja Top