BZD27B22P-HE3-08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZD27B22P-HE3-08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27B22P-HE3-08
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 22V 0.8W DO-219AB
Podatkovni listi: BZD27B22P-HE3-08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27B22P-HE3-08
Številka dela BZD27B22P-HE3-08 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 22V 0.8W DO-219AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 634878 pcs Podatkovni list BZD27B22P-HE3-08.pdf
Napetost - izolacija 15 Ohm Serija Automotive, AEC-Q101, BZD27B
Moč - maks 800mW Polarizacija DO-219AB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZD27B22P-HE3-08 Impedanca (Max) (Zzt) 22V
Razširjen opis Zener Diode 800mW Surface Mount ESR (upornost ekvivalentne serije) -
Konfiguracija diode 1µA @ 16V Opis DIODE ZENER 22V 0.8W DO-219AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 200mA