BZG03C56TR3
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZG03C56TR3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZG03C56TR3
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 56V 1.25W DO214AC
Podatkovni listi: BZG03C56TR3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZG03C56TR3
Številka dela BZG03C56TR3 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 56V 1.25W DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 348552 pcs Podatkovni list BZG03C56TR3.pdf
Napetost - izolacija 25 Ohm Napetost - razčlenitev DO-214AC
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 1.25W Polarizacija DO-214AC, SMA
delovna temperatura 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZG03C56TR3 Impedanca (Max) (Zzt) 56V
Razširjen opis Zener Diode 1.25W Surface Mount DO-214AC ESR (upornost ekvivalentne serije) -
Konfiguracija diode 1µA @ 43V Opis DIODE ZENER 56V 1.25W DO214AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 500mA