BZG05C100-E3-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZG05C100-E3-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZG05C100-E3-TR
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 100V 1.25W DO214AC
Podatkovni listi: BZG05C100-E3-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZG05C100-E3-TR
Številka dela BZG05C100-E3-TR Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 100V 1.25W DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 642745 pcs Podatkovni list BZG05C100-E3-TR.pdf
Napetost - izolacija 350 Ohm Napetost - razčlenitev DO-214AC
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 1.25W Polarizacija DO-214AC, SMA
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZG05C100-E3-TR Impedanca (Max) (Zzt) 100V
Razširjen opis Zener Diode 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 500nA @ 75V Opis DIODE ZENER 100V 1.25W DO214AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 200mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZG05C100-E3-TR3
BZG05C100-E3-TR3
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 100V 1.25W DO214AC