BZG05C4V7-E3-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZG05C4V7-E3-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZG05C4V7-E3-TR
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO214AC
Podatkovni listi: BZG05C4V7-E3-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZG05C4V7-E3-TR
Številka dela BZG05C4V7-E3-TR Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 512198 pcs Podatkovni list BZG05C4V7-E3-TR.pdf
Napetost - izolacija 13 Ohm Napetost - razčlenitev DO-214AC
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 1.25W Polarizacija DO-214AC, SMA
delovna temperatura 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZG05C4V7-E3-TR Impedanca (Max) (Zzt) 4.7V
Razširjen opis Zener Diode 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 3µA @ 1V Opis DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO214AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 200mA