BZG05C5V6-HE3-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZG05C5V6-HE3-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZG05C5V6-HE3-TR
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO214AC
Podatkovni listi: BZG05C5V6-HE3-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZG05C5V6-HE3-TR
Številka dela BZG05C5V6-HE3-TR Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 614538 pcs Podatkovni list BZG05C5V6-HE3-TR.pdf
Napetost - izolacija 7 Ohm Napetost - razčlenitev DO-214AC
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 1.25W Polarizacija DO-214AC, SMA
delovna temperatura 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZG05C5V6-HE3-TR Impedanca (Max) (Zzt) 5.6V
Razširjen opis Zener Diode 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 1µA @ 2V Opis DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO214AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 200mA