BZT55C22-GS08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZT55C22-GS08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT55C22-GS08
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
Podatkovni listi: BZT55C22-GS08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZT55C22-GS08
Številka dela BZT55C22-GS08 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 22V 500MW SOD80 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2568459 pcs Podatkovni list BZT55C22-GS08.pdf
Napetost - izolacija 55 Ohm Napetost - razčlenitev SOD-80 QuadroMELF
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 500mW Polarizacija SOD-80 Variant
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZT55C22-GS08 Impedanca (Max) (Zzt) 22V
Razširjen opis Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-80 QuadroMELF ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 100nA @ 16V Opis DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.5V @ 200mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZT55C22 L0G
BZT55C22 L0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 22V 500MW MINI MELF