BZX384B3V6-HE3-18
pregled izdelka
Številka dela: BZX384B3V6-HE3-18
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Podatkovni listi: BZX384B3V6-HE3-18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX384B3V6-HE3-18
Številka dela BZX384B3V6-HE3-18 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1914110 pcs Podatkovni list BZX384B3V6-HE3-18.pdf
Napetost - izolacija 90 Ohm Napetost - razčlenitev SOD-323
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 200mW Polarizacija SC-76, SOD-323
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZX384B3V6-HE3-18 Impedanca (Max) (Zzt) 3.6V
Razširjen opis Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Konfiguracija diode 5µA @ 1V Opis DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323