BZX384B5V6-E3-08
pregled izdelka
Številka dela: BZX384B5V6-E3-08
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Podatkovni listi: BZX384B5V6-E3-08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX384B5V6-E3-08
Številka dela BZX384B5V6-E3-08 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2019069 pcs Podatkovni list BZX384B5V6-E3-08.pdf
Napetost - izolacija 40 Ohm Napetost - razčlenitev SOD-323
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 200mW Polarizacija SC-76, SOD-323
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZX384B5V6-E3-08 Impedanca (Max) (Zzt) 5.6V
Razširjen opis Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Konfiguracija diode 1µA @ 2V Opis DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323