BZX384C39-E3-08
Vishay Semiconductor Diodes Division
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX384C39-E3-08
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 39V 200MW SOD323
Podatkovni listi: BZX384C39-E3-08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX384C39-E3-08
Številka dela BZX384C39-E3-08 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 39V 200MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2223712 pcs Podatkovni list BZX384C39-E3-08.pdf
Napetost - izolacija 130 Ohm Napetost - razčlenitev SOD-323
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 200mW Polarizacija SC-76, SOD-323
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZX384C39-E3-08 Impedanca (Max) (Zzt) 39V
Razširjen opis Zener Diode 200mW ±5% Surface Mount SOD-323 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 50nA @ 27.3V Opis DIODE ZENER 39V 200MW SOD323