BZX84B3V9-E3-08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX84B3V9-E3-08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84B3V9-E3-08
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3
Podatkovni listi: BZX84B3V9-E3-08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84B3V9-E3-08
Številka dela BZX84B3V9-E3-08 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2183139 pcs Podatkovni list BZX84B3V9-E3-08.pdf
Napetost - izolacija 90 Ohm Napetost - razčlenitev SOT-23-3
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 300mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BZX84B3V9-E3-08 Impedanca (Max) (Zzt) 3.9V
Razširjen opis Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23-3 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Konfiguracija diode 3µA @ 1V Opis DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3