0679L0630-05
BelBel
0679L0630-05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0679L0630-05
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FUSE BRD MNT 630MA 125VAC/VDC
Podatkovni listi: 0679L0630-05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0679L0630-05
Številka dela 0679L0630-05 Proizvajalec Bel
Opis FUSE BRD MNT 630MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419907 pcs Podatkovni list 0679L0630-05.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Serija 0679L
Odzivni čas Fast Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2410 (6125 Metric) Druga imena 507-1984-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.15
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.17 Ohms
Trenutna ocena 630mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC Odobritve cURus