07CR-12S12LG
BelBel
07CR-12S12LG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 07CR-12S12LG
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 140W
Podatkovni listi: 07CR-12S12LG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 07CR-12S12LG
Številka dela 07CR-12S12LG Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 140W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5812 pcs Podatkovni list 07CR-12S12LG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.9mm x 10.4mm)
Serija 07CR Cimarron Moč (Watts) 140W
Pakiranje Tray Paket / primer 5-DIP Module, 1/8 Brick
Druga imena 507-1121 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Učinkovitost 95%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12A 36V - 60V Input Tok - izhod (maks.) 12A
Nadzorne funkcije Enable, Active Low Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
07C1004-1
07C1004-1
Proizvajalci: Grayhill, Inc.
Opis: NUT 15/32-32 BR SNZN 562 094
Na zalogi: 150838 pcs
Prenesi:
RFQ
07CK001-150
07CK001-150
Proizvajalci: Rosenberger
Opis: PRECISION 7 CALIBRATION KIT
Na zalogi: 10 pcs
Prenesi: 07CK001-150.pdf
RFQ
VE-2TK-MW
VE-2TK-MW
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 40V 100W