0ZCJ0100FF2E
BelBel
0ZCJ0100FF2E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0ZCJ0100FF2E
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Podatkovni listi: 0ZCJ0100FF2E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0ZCJ0100FF2E
Številka dela 0ZCJ0100FF2E Proizvajalec Bel
Opis PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 869531 pcs Podatkovni list 0ZCJ0100FF2E.pdf
Napetost - maks 6V Tip Polymeric
Čas do potovanja 300ms Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Serija 0ZCJ
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 210 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 55 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave Druga imena 507-1806-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Trenutni - potovanje (It) 1.8A Tok - maks 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1A Odobritve cURus, TUV