110RCM150-24DMQF
BelBel
110RCM150-24DMQF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 110RCM150-24DMQF
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: 110RCM150-24DMQF.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 549 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 110RCM150-24DMQF
Številka dela 110RCM150-24DMQF Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 549 pcs Podatkovni list 110RCM150-24DMQF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4.2kV Napetost - Vhod (Min) 50.4V
Napetost - Vhod (maks.) 137.5V Tip Enclosed, Conformal Coated
Velikost / dimenzija 6.48" L x 3.78" W x 1.42" H (164.6mm x 96.0mm x 36.1mm) Serija Melcher RCM
Moč (Watts) 150W Druga imena 110RCM150-24DMQF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Učinkovitost 93% Tok - izhod (maks.) 6.25A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
110RCM300-12DMQF
110RCM300-12DMQF
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 300W
Na zalogi: 321 pcs
Prenesi: 110RCM300-12DMQF.pdf
RFQ
110RCM150-24D
110RCM150-24D
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 568 pcs
Prenesi: 110RCM150-24D.pdf
RFQ
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 1000W
Na zalogi: 158 pcs
Prenesi: 110RCM1000-24DMQF.pdf
110RCM300-24
110RCM300-24
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 300W
Na zalogi: 350 pcs
Prenesi: 110RCM300-24.pdf
110RCM150-24DMQ
110RCM150-24DMQ
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 502 pcs
Prenesi: 110RCM150-24DMQ.pdf
110RCM150-24DF
110RCM150-24DF
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 565 pcs
Prenesi: 110RCM150-24DF.pdf
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 150W