2122-DKF-0036
BelBel
2122-DKF-0036 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2122-DKF-0036
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
Podatkovni listi: 2122-DKF-0036.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 656 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2122-DKF-0036
Številka dela 2122-DKF-0036 Proizvajalec Bel
Opis CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 656 pcs Podatkovni list 2122-DKF-0036.pdf
Style SMA to SMA Serija DKT
Druga imena 1255-1018
2122DKF0036
delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Dolžina 36.00" (914.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 50 Ohms Spol Male to Male
Frekvenca - maks 26GHz Lastnosti Shielded
natančen opis Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male HP 190S 36.00" (914.40mm) Barva -