40-9415HDM
BelBel
40-9415HDM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 40-9415HDM
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS
Podatkovni listi: 1.40-9415HDM.pdf2.40-9415HDM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 40-9415HDM
Številka dela 40-9415HDM Proizvajalec Bel
Opis CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73998 pcs Podatkovni list 1.40-9415HDM.pdf2.40-9415HDM.pdf
Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Shell Finish Thickness - Serija 94
Pakiranje Tray Druga imena 367-1114
409415HDM
delovna temperatura - Število vrstic 3
Število pozicij 15 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Grounding Indents
Dielektrični material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Plug for Male Contacts
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
40-8750-610C
40-8750-610C
Proizvajalci: Aries Electronics, Inc.
Opis: CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
Na zalogi: 6017 pcs
Prenesi: 40-8750-610C.pdf
RFQ
Na zalogi: 7158 pcs
Prenesi: 40-9503-30.pdf
RFQ
40-9428M
40-9428M
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN D-SUB PIN CRIMP GOLD 1=100
Prenesi: 40-9428M.pdf
Prenesi: 40-9503-31.pdf
Prenesi: 40-8785-310C.pdf
40-9428F
40-9428F
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN D-SUB SCKT CRIMP GOLD 1=100
Prenesi: 40-9428F.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika