A41-80-230L
BelBel
A41-80-230L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A41-80-230L
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: A41-80-230L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A41-80-230L
Številka dela A41-80-230L Proizvajalec Bel
Opis XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3686 pcs Podatkovni list A41-80-230L.pdf
Utež 2.8 lbs (1.3kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 115V, Series 230V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 63.50mm L x 64.30mm W Serija All-4-One™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 80 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 76.20mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 700mA, Series 350mA Center Tapnite No