ABC350-1058L
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABC350-1058L
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 58V 200W
Podatkovni listi: ABC350-1058L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 651 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABC350-1058L
Številka dela ABC350-1058L Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 58V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 651 pcs Podatkovni list ABC350-1058L.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 58V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Serija ABC350 Moč (Watts) 200W (350W Forced Air)
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 94% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 3.45A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.45A Odobritve CE