ABC550-1T24
BelBel
ABC550-1T24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABC550-1T24
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 150/550W
Podatkovni listi: ABC550-1T24.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 439 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 439 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABC550-1T24
Številka dela ABC550-1T24 Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150/550W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 439 pcs Podatkovni list ABC550-1T24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serija ABC550 Moč (Watts) 150W (550W Forced Air)
Druga imena 179-2855 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 91%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.25A