BACC45FN18-31S8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FN18-31S8
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FN18-31S8
Številka dela BACC45FN18-31S8 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1258 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Status Bulk Druga imena CBACC45FN18-31S8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount, Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BACC45FN18-31S8 Velik premer dobavljen 18-31
Lastnosti - Razširjen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -