BACC45FS22-12P10
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FS22-12P10
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC45FS22-12P10.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 949 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FS22-12P10
Številka dela BACC45FS22-12P10 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 949 pcs Podatkovni list BACC45FS22-12P10.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FS22-12P10
Usmerjenost 10 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 1.152" (29.26mm) Material backshell, Plating -