BACC45FT12-12P8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT12-12P8
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12 POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT12-12P8
Številka dela BACC45FT12-12P8 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG MALE 12 POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3457 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Status Bulk Druga imena CBACC45FT12-12P8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BACC45FT12-12P8
Velik premer dobavljen 12-12 Lastnosti -
Razširjen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 12 POS GOLD CRIMP