BACC45FT14-15S10
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT14-15S10
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC45FT14-15S10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT14-15S10
Številka dela BACC45FT14-15S10 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2040 pcs Podatkovni list BACC45FT14-15S10.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FT14-15S10
Usmerjenost 10 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 15 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 0.664" (16.87mm) Material backshell, Plating -