BACC45FT14A15S6
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT14A15S6
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC45FT14A15S6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT14A15S6
Številka dela BACC45FT14A15S6 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1836 pcs Podatkovni list BACC45FT14A15S6.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FT14A15S6
Usmerjenost 6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 15 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Cable Clamp, Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 0.664" (16.87mm) Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT14A15S
BACC45FT14A15S
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP