BACC45FT16-24P8H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT16-24P8H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: BACC45FT16-24P8H.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT16-24P8H
Številka dela BACC45FT16-24P8H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3209 pcs Podatkovni list BACC45FT16-24P8H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-24
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FT16-24P8H Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 24 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20 Power
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT16-24P8
BACC45FT16-24P8
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP