BACC45FT16C24P8H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT16C24P8H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: BACC45FT16C24P8H.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT16C24P8H
Številka dela BACC45FT16C24P8H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2273 pcs Podatkovni list BACC45FT16C24P8H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-24
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FT16C24P8H Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 24 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Cable Clamp, Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm)