BACC45FT18-11P6H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18-11P6H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: BACC45FT18-11P6H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18-11P6H
Številka dela BACC45FT18-11P6H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1768 pcs Podatkovni list BACC45FT18-11P6H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FT18-11P6H Usmerjenost 6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 11 (1 + 10 Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.375" (34.93mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 2 (1), 16 Power (10)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT18-11P6
BACC45FT18-11P6
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP