BACC45FT18-11S7H
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18-11S7H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSNG FMALE 11POS STR
Podatkovni listi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18-11S7H
Številka dela BACC45FT18-11S7H Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG HSNG FMALE 11POS STR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1873 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 2 (1), 16 Power (10) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Sealed Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena CBACC45FT18-11S7H
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 11 (1 + 10 Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BACC45FT18-11S7H
Velik premer dobavljen 18-11 Vstavi material Aluminum, Anodized Black
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 11 (1 + 10 Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN PLUG HSNG FMALE 11POS STR
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.375" (34.93mm)
Premer spojne gredi Anodized Kontaktiraj obliko Epoxy, Glass Filled
Kontaktni material 7 Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT18-11S6H
BACC45FT18-11S6H
Proizvajalci: Cinch Connectivity Solutions
Opis: CONN PLUG HSNG FMALE 11POS STR
Na zalogi: 1919 pcs
Prenesi:
RFQ
BACC45FT18-11S7
BACC45FT18-11S7
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 416 pcs
Prenesi: BACC45FT18-11S7.pdf
RFQ
BACC45FT18-11S
BACC45FT18-11S
Proizvajalci: Bel