BACC45FT18-14P10H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18-14P10H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 14POS INLINE
Podatkovni listi: BACC45FT18-14P10H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18-14P10H
Številka dela BACC45FT18-14P10H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 14POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2900 pcs Podatkovni list BACC45FT18-14P10H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-14
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FT18-14P10H Usmerjenost 10
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 14 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.375" (34.93mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 Power
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT18-14P10
BACC45FT18-14P10
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP